Deje sa na SK Route 66

Pozývame Vás na podujatie

VIDIECKY DEŇ REGIÓNOV NA SLOVENSKEJ CESTE 66 (SK ROUTE 66)

ktoré sa uskutoční 17. augusta 2019 v areáli Motela Route 66 v Lopeji

Prestavia sa súbory z Hontu, Horehronia, Liptova, Tatier a Maďarska. Vynikajúce regionálne špeciality Vám pripravia svetoznámi Kuchári bez hraníc - Aregala Slovensko. 


Vstup voľný

Tešíme sa na Vás :-) 


Obec Pohorelá Vás pozýva na folklórne podujatie Pohorelá - Dedina ako klenotnica. Podujatie sa uskutoční 10.augusta 2019 na amfiteátri v Pohorelej a začiatok podujatia je o 17:00.


Obec Heľpa a Stredoslovenské osvetové stredisko Banská Bystrica si pre Vás pripravila aj tento rok Horehronské dni spevu a tanca ktoré sa uskutočnia 28.-30.6.2019. Toto podujatie oslavuje už 54.ročník. 

 Na festivale sa každoročne predstaví približne 1500 účinkujúcich. 

Viac info TU...Mesto Banská Bystrica Vás pozýva v rámci Medzinárodného dňa detí zašportovať si s Nasťou Kuzminovou, trojnásobnou olympijskou víťazkou. Podujatie sa uskutoční v parku pod Pamätníkom SNP dňa 31.5.2019. Začiatok podujatia o 15:30. Príďte so svojimi deťmi a zabavte sa spolu :)


Oblastná organizácia cestovného ruchu Region Liptov Vás pozýva na Otvorenie letnej turistickej sezóny s majsterkou sveta Petrou Vlhovou. Podujatie sa uskutoční dňa 31.5.2019 od 9:00 v zariadení Marina Liptov na brehu Liptovskej Mary.